Aktualności

Zaproszenie na 70. rocznicę I Komunii

Ks. Paweł Stotko                                                              

Ul. St. Wasylewskiego 13.

45-771 Opole

Tel. 692217801

Mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Drodzy Koledzy i Koleżanki rocznika 1944.

 

            17 maja 2023 roku przypada 70 rocznica przyjęcia przez nasz rocznik 1944 Pierwszej Komunii Św. w kościele Św. Józefa w Opolu Szczepanowicach.

            Zapewne był to ważny moment w naszym życiu duchowym. Dlatego w niedzielę 21 maja 2023 roku o godz. 8.30 odprawię Mszę Św. dziękczynną, za dary, które otrzymaliśmy w ciągu 70 lat , a było ich zapewne bardzo wiele. Będę też prosić o łaskę Bożą na dalsze lata  życia, dla żyjących , a o życie wieczne w niebie dla zmarłych.

            Po Mszy Św. zapraszam na kawę, lub herbatę, do kawiarenki parafialnej na spotkanie towarzyskie. Może ktoś ma pamiątki z tych lat, zdjęcia obrazek itp. Zapewne chętnie je obejrzymy - również wspomnienia są bardzo cenne.

            Jeżeli znasz adres zamieszkania osób z tego rocznika, które mieszkają poza naszą parafią, proszę o ich powiadomienie o sprawie.

            Osoby nie mogące przybyć na Mszę Św. do Św. Józefa , mogą brać w niej udział łącząc się przez Internet :www.szczepanowice.opole.pl

            Serdecznie pozdrawiam

 

                                                           Wasz kolega Paweł.