Roraty ze św. Józefem

Roraty ze św. Józefem

Zapraszamy na roraty

8 grudnia 2020 br. minie 150 lat jak papież Piusa IX w roku 1870 ogłosił Józefa patronem całego Kościoła. To doskonała okazja, by w naszej parafii na nowo odkryć świetlany przykład i przemożne wstawiennictwo naszego patrona św. Józefa. Dlatego patronem i przewodnikiem po tegorocznych roratach będzie św. Józef. Każdego dnia będziemy poznawali kolejne wezwania z litanii do św. Józefa. 

Od poniedziałku do piątku o 6.30 Msza św. z kazaniem dla dorosłych, zaś o 18.00 Msza św. z kazaniem dla dzieci. Dla osób, które nie mogą uczestniczyć osobiście zachęcamy, aby skorzystać z naszej transmisji online

Dzieci będą mogły otrzymać obrazki przy wyjściu z kościoła lub pobrać i wydrukować sobie z naszej strony internetowej w zakładce "Roraty 2020"

Dzieci będą mogli kartki z odpowiedziami na wykonane zadania składać przy figurze św. Józefa przed ołtarzem lub przesyłać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nagrodami będą ciekawe książki m.in. "Wszystko o św. Józefie", a także puzzle i inne gadżety.

Dzieci i dorośli będą mogli składać "Listy do św. Józefa", czyli kartki z intencjami dziękczynno-błagalnymi zanoszone za wstawiennictwem św. Józefa w czasie środowych Mszy św. składać przy figurze św. Józefa przy wejściu do kościoła lub przesyłać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..